четвер, 16 березня 2017 р.

Повний текст маніфесту підписаного українськими націоналістами.

Повний текст маніфесту:
"Ми, українські націоналісти, усвідомлюючи катастрофічний стан нашої країни і з метою набуття і розвитку великого національної держави, здатної забезпечити добробут українців і майбутнє українських дітей, об'єднуємо свої зусилля на основі фундаментальних, безперечних, непорушних для нас всіх принципів і цілей і пропонуємо чіткий план першочергових кроків для досягнення цієї мети:
 1. Визначити пріоритетом державної політики реалізацію національних інтересів України.
 2. Сформувати новий вектор української геополітики - орієнтація не на Захід чи Схід, а на утворення нового європейського об'єднання - Балто-Чорноморського Союзу.
 3. Визнати Російську Федерацію державою-агресором на всіх рівнях світової дипломатії. Розірвати дипломатичні відносини, блокувати окуповані території, припинити діяльність російського бізнесу в Україні, застосувати санкції до російського капіталу, товарів і послуг.
 4. Законодавчо визнати «ОРДЛО» окупованими територіями і розробити реальний план звільнення Криму і Донбасу від окупантів. Негайно приступити до реалізації його розвідувально-диверсійної, економічної та інформаційної складових.
 5. Повернути право на відновлення ядерного потенціалу як фундаментальної основи національної безпеки у зв'язку з порушенням Будапештського меморандуму.
 6. Створити високотехнологічну професійну контрактну армію, а також резервну армію, укомплектовану за територіальним принципом.
 7. Законодавчо закріпити право на збройний захист і вільне володіння зброєю.
 8. Очистити від ворожої пропаганди український інформаційний простір. Культивувати традиційні цінності, зміцнювати національну свідомість і гідність. Забезпечити українській мові статус єдиної державної.
 9. Провести реальну люстрацію як докорінне очищення влади, посилити кримінальну відповідальність за вчинення корупційних дій.
 10. Запровадити дієву процедуру імпічменту Президента і ухвалити закон про відкликання депутатів усіх рівнів, суддів і посадових осіб.
 11. Ввести виборність суддів і певних категорій місцевих чиновників.
 12. Ліквідувати олігархічний лад: повернути в державну власність надра, стратегічні об'єкти і підприємства, незаконно приватизовані після 1991 р, ліквідувати приватні монополії, припинити виведення капіталів в офшори.
 13. Забезпечити трудові права українців і створити умови для ефективного профспілкового руху.
 14. Прийняти соціально справедливий Податковий кодекс, який буде сприяти розвитку дрібного і середнього підприємництва.
 15. Забезпечити розвиток національної атомної та альтернативної енергетики як застави енергетичної незалежності держави.
 16. Заборонити торгівлю стратегічним ресурсом України - землею сільськогосподарського призначення.
 17. Ввести, згідно з Конституцією, реальне самоврядування шляхом створення самодостатніх і повноважних територіальних громад.
 18. Впорядкувати міграційну політику, що включає ефективну боротьбу з нелегальною міграцією та створення умов для повернення українців на Батьківщину.
 19. Відновити позитивну динаміку в національній демографії: зміцнювати інститут традиційної сім'ї, посилити національно-патріотичне виховання, робити ставку на молоде покоління.
 20. Сприяти створенню єдиної помісної церкви з центром у Києві.
Для підтвердження цих положень ми готові віддати свої сили, майно, а якщо потрібно - життя".

Джерело