пʼятниця, 9 грудня 2016 р.

Дурнішого лозунга на сьгодні, мабуть для України і не придумаєш


9 ГРУДНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ


Дурнішого лозунга на сьгодні, мабуть для України і не придумаєш. В світі може й досить один день боротись з корупцією, тому він і міжнародний, але він не для України, де корупційні вуха стирчать з усіх палаців в яких живуть "бідні" українці.
Корупція-як явище, завжди була, є і буде, ось тільки рівень корупції різний в кожній країні. А це вже залежить від діючих Законів в країні ( не прийнятих, а ДІЮЧИХ"). І скільки б ми не створювали різних установ по боротьбі з корупцією-всі вони будуть розсадником корупції тому що, вони створюються, щоб захищать корупціонерів. Наглядний приклад тому і події в Україні, де корупційні злочини високопосадовців не розслідуються, а створюються різноманітні антикорупційні контори.
Так, виявляти корупцію часів Януковича( і не тільки його), потрібно, але й не забувати про сьогодення. Під видом боротьби з корупцією, відбирають у одних і віддають другим- то хіба це не корупція? 


Воно так і є, але ж то наслідки корупції в Україні і це використовують спецслужби ворожих країн.

"До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відповідні відомості про скоєння злочину, який попередньо кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою в особливо великому розмірі, яка займає особливо відповідальне становище)".

А проти тих, хто організував і давав, буде кримінальне впровадження?- великі сумніви!


Тільки подивіться на його обличчя! Оператор 24 каналу відзняв, як Юрій Мірошниченко передає гроші… просто у залі Верховної Ради. Ексклюзивне відео.