понеділок, 3 лютого 2014 р.

Яку владу обере Україна?

Парламентська республіка- якщо в країні є відносне порозуміння між політичними силами і здоровий глузд, коли немає політичних сил, які поставили за мету знищення країни, в країні виконуються закони, і у владу йдуть не ради хабарів і корупційних дій.
Парламентську форму правління пропонують комуністи, вони добре розуміють що жили при диктатурі під проводом головного диктатора В.І.Леніна. Парламентська республіка -це дійсно краща форма демократичного правління країною, та чи готова Україна? Якщо, зараз президентсько-парламентська форма правління на межі з диктаторською.
Парламентсько-президентська форма влади, перехідна форма до парламентської влади, та чи потрібний бідній країні президент дармоїд, який буде подорожувати країнами світу, приймати послів та роздавати медалі. і за таку працю одержувати добру зарплатню?
Президентсько-парламентська форма влади, перехідна до диктатури.Дуже важко перебороти в собі диктатора, коли в руках влада, а душа бажає ще більшої влади-абсолютної, та ще-й "демони"- прибічники підштовхують- "Пора и власть применить". І починає литись кров народу, який тебе обрав.Ніколи в такій країні не буде суспільної злагоди, бо бажання стати президентом, понад усе. Не треба мати грошей, треба мати владу над тими, хто їх має.
Диктатура-абсолютна влада, якою страхають населення.Життя людей залежить від бажань однієї людини.Якщо, це дурень, то й країну занапастить, але в наші часи дурні до влади не приходять, бо влада по спадку не передається.Диктатори беруть владу в свої руки, коли країна в глибокій кризі і рятують країну, або свої статки, це вже залежить на що він здатний. Але, якщо диктатор і врятує країну, йому диктатуру народ не пробачить.